Mobilny Gabinet Masażu

Co to znaczy?

Mobilny Gabinet Masażu

Co to znaczy?

Przyjemność na wyciągnięcie ręki

Masaż odbywa się w dowolnym, wyznaczonym przez Ciebie miejscu.
Nie stresuj się nieporządkiem, lub innymi kwestiami – ja przyjeżdżam do Ciebie, tylko po to, żeby dać Ci chwilę wytchnienia w codziennych zmaganiach ze stresem, lub bólem. To co jest dookoła nie ma żadnego znaczenia.

Do masażu najprawdopodobniej nie będziesz musiał nic przygotować – ja przywożę łóżko i wszystkie potrzebne do masażu rzeczy.
Pamiętaj też, żeby zapewnić sobie komfort, który przede wszystkim Tobie odpowiada – miejsce, w którym dobrze się czujesz, w ulubionej aurze – Twoja muzyka, zapalona świeczka, przysłonięte okno, w ciszy lub z rozmową. To czas dla Ciebie.

Jakie korzyści mają mobilne usługi masażu?

Oszczędność czasu

Masz tylko chwilę, a potrzebujesz masażu? Dużo obowiązków uniemożliwia Ci wyrwanie się z domu na dłużej? Albo nie lubisz marnować czasu na dojazdy, korki i szukanie parkingu?

Prywatność

Cenisz sobie komfort swojego miejsca i swoją prywatność? Przestrzeń tylko dla Ciebie i w dodatku przestrzeń, którą doskonale znasz! Z dodatkowym umileniem, w stylu ulubionej świeczki, czy muzyki.

Dłuższy relaks

Po masażu możesz przedłużyć sobie chwilę relaksu na kanapie z ulubioną książką, laptopem, lub kawą! Bez zegarka w ręce, żeby nie przegapić kończącego się biletu parkingowego, czy odjeżdżającego autobusu.

Jedno miejsce - kilka osób

Potrzebujesz masażu nie tylko Ty, ale też mąż, siostra lub mama? A może masz wieczór z przyjaciółką i przy okazji chciałybyście się zrelaksować? Jeśli przyjeżdżam na kilka masaży w jedno miejsce, to możesz skorzystać także z dodatkowego rabatu.

Troska o zdrowie

Masaż w domu to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale też troska o zdrowie – rozgrzane mięśnie i skóra po masażu, lub bańkach ogniowych, nie powinny zostać narażone na różnice temperatur i wiatr. Zostając w domu nie ma ryzyka, że zaskoczą Cię warunki za oknem.

Komfort wizualny

Umawiając się na masaż w domu nie musisz martwić się o ciuchy, na których może zostać olejek, lub o brak makijażu i nieokiełznane włosy po masażu Kobido

To Twoja decyzja, Twój komfort i Twoje zdrowie.

Te wszystkie rozterki rozwiąże masaż mobilny!

Ty dzwonisz - ja zajmuję się resztą.

Bez wychodzenia, bez problemów!