Masaż Kobido z maseczką

Dla większych i jeszcze lepszych efektów

Masaż Kobido z maseczką

Dla większych i jeszcze lepszych efektów

Japoński masaż liftingujący Kobido z maseczką

Dla większych i jeszcze lepszych efektów masażu liftingującego

Czym jest masaż kobido

Kobido to rozbudowana forma masażu twarzy, która składa się z kilkuset ruchów. Choć najważniejszą częścią jest lifting, to jego zadaniem jest także relaksacja, rozluźnienie mięśniowo-powięziowe, drenaż, a także odprężenie duszy i pobudzenie krążenia Qi – energii witalnej.

Masaż Kobido Opole

Etapy masażu

Masaż Kobido to 5 etapów. Każdy z nich ma inne działanie, wprowadza w inny stan osobę masowaną, a przede wszystkim oddziałuje na konkretne struktury, pobudzając je, lub wyciszając. Każda z części różni się od siebie stylem, natężeniem ruchów, czasem trwania. Kobido, to nie tylko masaż twarzy, ale także szyi, dekoltu, mięśni karku i skóry głowy.

Etap I – rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

To spokojny, lecz dość intensywny dotyk, który ma za zadanie rozluźnić napięte mięśnie i przygotować je do relaksacji. Pomaga wygładzić drobne zmarszczki mimiczne.

Etap II – relaksacja

Skupia się na odprężeniu, wprowadza w stan relaksu, pomaga pozbyć się zgromadzonych w ciele emocji. Jest to delikatny masaż, podczas którego stosuje się głównie ruchy głaskania, rozciągania. 

Kobido opole

Etap III – drenaż

To delikatne ruchy przepychające, mające na celu usprawnić przepływ limfy, rozbić zalegające złogi, usunąć obrzęki, toksyny i inne zanieczyszczenia.

Etap IV – lifting

Ta część jest dynamiczna, składa się z szybkich, intensywnych ruchów podszczypywania, ugniatania, unoszenia i podciągania skóry. Ten etap pobudza krążenie, poprawia dotlenienie komórek, unosi kontur twarzy, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Etap V – akupresura

To zakończenie masażu polegające na uciskaniu konkretnych punktów akupunkturowych. Stymulowanie obszarów mające na celu wyciszenie układu nerwowego, relaksację, rozluźnienie mięśni.

Dlaczego warto stosować maskę po masażu?

Podczas masażu zostaje złuszczony naskórek i poprawia się ukrwienie skóry, dzięki temu dużo lepiej wchłaniają się składniki z kosmetyków. A maska to bogactwo aktywnych składników, które dają błyskawiczny efekt liftingująco-napinający.

Masaż Kobido Opole
Masaż kobido w opolu

Jakie działanie mają kosmetyki?

Skład kosmetyków

Masaż Kobido w połączeniu z kosmetykami o tak bogatym składzie to przepis na zadowalające i trwałe efekty liftingu i ujędrnienia skóry.

Nieinwazyjny zabieg na poprawę wyglądu na wyciągnięcie ręki

Masaż Kobido opole

Efekty masażu Kobido

Ile potrzeba masaży?

Masaż Kobido przynosi efekty już po 1. sesji w postaci wygładzonej i ujędrnionej skóry. Jednak dość szybko znikają, dlatego zaleca się zachować regularność  masaży i wykonanie serii – w zależności od potrzeb – 5, lub 10 zabiegów. 

Masaż powinno się wykonać raz, nie więcej niż 2 razy w tygodniu. Po skończonej serii zaleca się korzystanie z masaży przypominających, minimum raz w miesiącu.

Zalecenia

 • wiotka skóra, której potrzebne jest ujędrnienie, odżywienie i efekt liftingu

 • zlikwidowanie napięć mięśniowych w obrębie głowy, twarzy oraz karku

 • bruksizm,

 • ​bóle głowy,

 • ​stres

 • ​zastoje limfatyczne

 • potrzeba relaksu

Przeciwwskazania

 • ostre przerwanie ciągłości naskórka,

 • stany zapalne organizmu, skóry,

 • ekstrakcje zębowe, stany ropne okołozębowe, świeża implantacja

 • świeżo wykonane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: do 4 tygodni po zastosowaniu wypełniaczy, nici PDO – do 6 miesięcy. Po zabiegach laserowych oraz mezoterapii można korzystać z masażu zaraz po zaniku stanu zapalnego.

 • wysokie ciśnienie tętnicze,

 • I i III trymestr ciąży

Zapraszam na masaż

Działam w trybie mobilnym, dzięki czemu dojeżdżam do Ciebie w wygodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Wykonuję masaż odchudzający na terenie Opola i okolic
(m. in. Chrząstowice, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Falmirowice, Lędziny, Suchy Bór, Kosorowice, Miedziana, Nakło, Tranów Opolski, Opole, Ozimek)

Dojazd powyżej 20km od Falmirowic jest możliwy za dodatkową opłatą – 1zł za każdy przejechany kilometr.

Aby umówić się na wizytę, skontaktuj się ze mną.